Państwowe placówki medyczne Podkategoria: Państwowe placówki medyczne

 • Centrum Medycyny Laserowej i Regeneracyjnej »

  Centrum Medycyny Laserowej i Regeneracyjnej

  Nasze centrum medycyny laserowej i regeneracyjnej posiada bardzo bogatą ofertę i bardzo wysokiej jakości sprzęt. W zakresie naszych usług znajduje się między innymi laseroterapia, terapia osoczem bogatopłytkowym, endolifting twarzy fotona 4D oraz wiele innych zabiegów. Zapewniamy, że każdy dzięki nam poczuje się o wiele lepiej.

  Data dodania: 13 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ortoklinik Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością »

  Ortoklinik Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

  Ortoklinik to specjalistyczny ośrodek ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Krakowie. Pracują tu wykwalifikowani lekarze, którzy zajmują się kompleksowym leczeniem schorzeń i urazów narządu ruchu. W swojej ofercie klinka posiada USG kolana, kostki, mięśni, łokcia i wielu innych części ciała.

  Data dodania: 15 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Porady psychologiczne »

  Porady psychologiczne

  Specjalistyczna pomoc powinna być udzielana całodobowo i tak właśnie działa psycholog przez Internet, oferujący pomoc za pośrednictwem Skype, komunikatora internetowego, poczty elektronicznej czy rozmowy przez telefon. Ów psycholog z nowoczesnym podejściem do schorzeń psychiatrycznych leczy między innymi efekty depresji czy choroby alkoholowej.

  Data dodania: 23 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • podolog-warszawa.pro »

  podolog-warszawa.pro

  Chcesz wyleczyć doskwierające ci odciski, modzele czy wrastającego paznokcia, ale boisz się towarzyszącego temu bólu? Nie musisz się bać, gdyż współczesna medycyna pozwoliła na opracowanie metod leczenia praktycznie bezbolesnych, a jeśli jesteś ciekaw jak ono przebiega skontaktuj się z warszawskim gabinetem podologicznym Body Move.

  Data dodania: 22 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia Weterynaryjna Przystań »

  Przychodnia Weterynaryjna Przystań

  Przystań to specjalistyczna przychodnia weterynaryjna, która specjalizuje się w leczeniu zwierząt domowych. Zajmujemy się również profilaktyką chorób, dokładną diagnostyką, a także wystawianiem paszportów. Oferujemy możliwość dojazdu do klienta po wcześniejszym kontakcie. Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą.

  Data dodania: 16 02 2018 · szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 19 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 174

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Państwowe placówki medyczne

Państwowe placówki medyczne - nowa strona:

Adres: