Medycyna wg branż Kategoria: Medycyna wg branż

Medycyna wg branż - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Terapia rodzin Warszawa »

  Terapia rodzin Warszawa

  Najlepiej zrobić to pod kierunkiem doświadczonego psychologa i psychoterapeuty.
  Nazywam się Jolanta Szczepaniak, jestem doświadczonym psychologiem i terapeutą. Specjalizuję się w terapii par, terapii rodzin i terapii uzależnień behawioralnych.
  W swojej pracy integruję koncepcje i procedury różnych szkół psychoterapii ale jednocześnie zawsze uwzględniam specyfikę konkretnego systemu rodzinnego i dobieram elementy terapii tak, by budować fundament porozumienia w rodzinie.
  Leczenie uzależnienia w moim gabinecie to proces terapeutyczny mający przede wszystkim na celu redukcję szkód i zmianę zachowań, a prowadzą ku temu nowe kompetencje nabywane w trakcie terapii
  Każdą osobę uzależnioną traktuję indywidualnie, z szacunkiem i ciekawością jego świata. Zapraszam do mojego gabinetu na Muranowie w Warszawie. Zainteresowanych zapraszam na www. szczepaniak-psychology. eu

  Data dodania: 27 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie alkoholowe Warszawa »

  Pogotowie alkoholowe Warszawa

  Esperal to bardzo efektywna metoda radzenia sobie z alkoholizmem. Osobom uzależnionym proponujemy terapię w ośrodku Pogotowie alkoholowe Warszawa. Klinika posiada wielu świetnie wyszkolonych lekarzy, którzy nadzorują cały proces aplikacji esperalu. Wszywki alkoholowe zostały docenione przez pacjentów na całym świecie. Zachęcamy do skorzystania z usług tego ośrodka.

  Data dodania: 10 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • buldeckawozniak.pl - endokrynolog łódź »

  buldeckawozniak.pl - endokrynolog łódź

  Wiele kobiet zachodząc w ciążę zaczyna mieć problemy z hormonami. W takiej sytuacji trafiają one pod opiekę endokrynologa, którego poszukiwania często rozpoczynają na forach dla przyszłych mam. Znalezienie endokrynologa w Łodzi bywa wyzwaniem zwłaszcza jeśli pacjentce zależy na komfortowo wyposażonym gabinecie, w którym przyjmowane będą przez doświadczonego specjalistę.

  Data dodania: 24 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Szczecin - Leczenie alkoholizmu i detoks »

  Klinika Szczecin - Leczenie alkoholizmu i detoks

  Alkoholizm jest jedną z groźniejszych i powszechniej występujących chorób w obecnych czasach. Leczenie alkoholizmu w Szczecinie to kompleksowa opieka w renomowanej, specjalistycznej placówce leczenia uzależnień. Oferowane sposoby leczenia, szczególnie detoks oraz zastosowanie możliwości, jakie dają wszywki alkoholowe pozwalają skutecznie zapobiegać nawrotowi choroby i wytrwać w zdrowym stanie trzeźwości.

  Data dodania: 23 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet SHEA Marta Antoszczyk »

  Gabinet SHEA Marta Antoszczyk

  Znasz metodę Dorna? To miękka terapia manualna, dzięki której możliwa jest korekcja ustawienia miednicy, stawów obwodowych, a także każdego kręgu z osobna. Skorzystaj z niej i udaj się na www. gabinetshea. pl. Tam znajdziesz więcej informacji na ten temat! Pokonaj ból! Serdecznie zapraszamy! Możesz szybko przywrócić sobie dawną sprawność! Kontakt telefoniczny: 691123071.

  Data dodania: 28 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Klinika położnicza Białystok »

  Klinika położnicza Białystok

  Nasze hospicjum stacjonarne dla dzieci to rozwiązanie, dzięki któremu możemy wspomagać śmiertelnie chore dzieci i ich rodziny. Opieka sprawowana przez Fundację Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci jest bezpłatna. Twoja darowizna dla dzieci może uczynić naprawdę wiele dobrego. Dowiedz się więcej na stronie!

  Data dodania: 23 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra, Psychoterapeuta Kraków | Magdalena Pelc »

  Psychiatra, Psychoterapeuta Kraków | Magdalena Pelc

  Jeśli potrzebujesz pomocy pschoterapeutycznej, psychologicznej, leczenia nałogów to dobrze trafiłeś - wejdź i skontaktuj się z naszym gabinetem w centrum Krakowa i umów wizytę. Zazwyczaj konsultacja trwa jedną sesję i na niej układany jest dalszy przebieg leczenia psychoterapeutycznego.

  Data dodania: 12 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Gabinety Rozwoju »

  Gabinety Rozwoju

  Gabinety Rozwoju z Krakowa to także pomoc dla dzieci i młodzieży. Ich diagnostyką i docelowym leczeniem zajmuje się psychiatra. Najczęściej współpracuje on z psychoterapeutą. Tutaj przeprowadzany jest dogłębny wywiad, aby móc postawić odpowiednie rozpoznanie i zaproponować odpowiedni sposób leczenia.

  Data dodania: 19 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psychotestywszczecinie.pl »

  Psychotestywszczecinie.pl

  Ośrodek badań psychologicznych to miejsce w którym dopełnimy potrzebnych procedur żeby mianować się pełnoprawnym driverem. Fachowa załoga placówki emanuje swoim doświadczeniem na wszelkim etapie kompletowania dokumentów a przyjacielska aura pozwala się odprężyć przed testem. Czasami badania są także potrzebne kiedy zabrano nam prawo jazdy w czasie kierowania pod wypływem alkoholu lub pragniemy zostać instruktorami na prawo jazdy. W takim wypadku także nieodzowna wydaje się kontrola w przychodni o zbliżonym profilu jak ten. Bez stresu przebrniemy poprzez wszelkie kroki żeby w końcu dostać oczekiwane zaświadczenie.

  Data dodania: 30 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole dla dzieci z autyzmem - Pro-Integris Bydgoszcz »

  Przedszkole dla dzieci z autyzmem - Pro-Integris Bydgoszcz

  Autyzm dotyka średnio 5, 2-8, 6/10 000 dzieci w Polsce. Takie rozpoznanie wymaga specjalistycznej opieki i przygotowania odpowiedniego programu zajęć, które mają przygotować dziecko do edukacji i pomóc mu wykształcić potrzebne umiejętności. Punkt przedszkolny dla dzieci z autyzmem z Bydgoszczy zajmuje się prowadzeniem terapii na wielu obszarach rozwoju dziecięcego. ProIntegris gwarantuje fachową, kompleksową diagnostykę oraz zróżnicowaną terapię - fizyczną, emocjonalną i psychologiczną. Ważne jest urozmaicenie terapii zabawą - tak pracują pedagodzy, terapeuci i psycholodzy z bydgoskiego przedszkola dla dzieci z autyzmem Pro-Integris.

  Data dodania: 30 10 2015 · szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 19 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 172

Najnowsze tagi związane z kategorią: Medycyna wg branż

Medycyna wg branż - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: