Terapia rodzin Warszawa

Najlepiej zrobić to pod kierunkiem doświadczonego psychologa i psychoterapeuty.
Nazywam się Jolanta Szczepaniak, jestem doświadczonym psychologiem i terapeutą. Specjalizuję się w terapii par, terapii rodzin i terapii uzależnień behawioralnych.
W swojej pracy integruję koncepcje i procedury różnych szkół psychoterapii ale jednocześnie zawsze uwzględniam specyfikę konkretnego systemu rodzinnego i dobieram elementy terapii tak, by budować fundament porozumienia w rodzinie.
Leczenie uzależnienia w moim gabinecie to proces terapeutyczny mający przede wszystkim na celu redukcję szkód i zmianę zachowań, a prowadzą ku temu nowe kompetencje nabywane w trakcie terapii
Każdą osobę uzależnioną traktuję indywidualnie, z szacunkiem i ciekawością jego świata. Zapraszam do mojego gabinetu na Muranowie w Warszawie. Zainteresowanych zapraszam na www. szczepaniak-psychology. eu

Szczegóły strony szczepaniak-psychology.eu:

Podlinkuj stronę szczepaniak-psychology.eu:

Terapia rodzin Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia »

  Psychoterapia

  Wprawdzie w modzie jest bycie istotą przebojową dynamiczną oraz nie bojącą się wyzwań to jednak w rzeczywistości bywa już różnie. Z racji wszechobecnej presji dużo jednostek ukrywa nasze problemy przed najukochańszymi. Takie poczynania są niestety nie mniej niebezpieczne niż same dolegliwości. Stąd też zamiast tłumić w sobie owe problemy należałoby zapisać się na konsultacjepsychologiczne.pl, co pozwala z pomocą specjalisty nareszcie odzyskać przyjemność z życia. Lokalny gabinet psychologiczny proponuje też pomoc w zmaganiu się z nałogami, mentoring zawodowy, a także testy psychologiczne.

  Data dodania: 09 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Terapeuci Kraków »

  Terapeuci Kraków

  Ludzie boją się przyznać do konieczności przyjęcia, ponieważ uważają to za przejaw słabości. Tegoż rodzaju działanie nie tylko nie posiada nic wspólnego z prawdziwością, ale również jest wysoce groźne w efektach. Dlatego również lokalna poradnia psychologiczna uchyla wrota przed każdym potrzebującym. W ramach swojej pracy proponujemy indywidualną psychoterapię, radę dla par i całych grup. Jednym pojęciem dla wszystkich nieradzących sobie z przerastającymi ich dylematami. Zapraszamy wszystkich do zaczerpnięcia z formularza otwartego na stronie OtworzDrzwi.com.pl i zaaranżowania się na wizytę. Z nami każdemu otworzą się drzwi do dobrodziejstwa.

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • psychoterapia w bydgoszczy »

  psychoterapia w bydgoszczy

  Wielką wartością jest przyznać się przed samym sobą, iż potrzebuje się konsultacji z zewnątrz. Zamiast zatem skrywać swoje niewyjaśnione kłopoty przed światem peryferyjnym korzystnie skorzystać z fachowego wsparcia. Tego sposobu pomocą psychologiczną zajmuje się Elżbieta Marchlewicz, która udziela wiele porad na temat własnej aktywności na stronie Marchlewicz.com.pl. Odwiedziny na owej stronie internetowej potrzebne są też dla jednostek pragnących dokonać właściwych dla jakości bycia reform. W tychże oraz sporo innych przypadkach należałoby zaczerpnąć z formularza kontaktowego oraz skontaktować się na poradę.

  Data dodania: 10 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu Poznań »

  Leczenie alkoholizmu Poznań

  Mitem jest myślenie, że do wystąpienia z każdego uzależnienia starczy jedynie ogromna ilość silnej woli. Rzeczywiście jest ona wskazana, ale również koniecznie jest podjęcie stosownych działań leczniczych. W żadnym wypadku współudział w kuracji nie jest oznaką słabości. Należałoby dać sobie możliwość i wykorzystaj fachową kompetencję naszej kuracji uzależnień. Zajrzyj na Psycholog-Uzaleznien.pl i umów się na wizytę. My ze swej strony dostarczamy niezbitą tajność oraz przede wszystkim skuteczność leczenia.

  Data dodania: 13 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Kraków »

  Psychoterapeuta Kraków

  Mnóstwo osób na ścieżce swojego bycia zmaga się z problemami. Jedni radzą sobie z nimi na swoją łapę, jednak jest również grupa nie dająca sobie bezpośrednio z nimi rady. Nie jest niczym niesławnym prosić o poradę. Dobrą metodą współpracy jest psychoterapeuta-krakow.eu, która to daje ukojenie ludziom będącym w potrzebie. Rzeczywiście należałoby zaczerpnąć z kuracji i na nowo cieszyć się pełnią życia. Należałoby ponieść emocjonalne finansowe, żeby na zawsze już zmienić luksus prywatnego bycia.Zapraszam serdecznie wszystkich do swojego do gabinetu w Krakowie.

  Data dodania: 18 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie uzależnień Wrocław »

  Leczenie uzależnień Wrocław

  Jeżeli w twojej rodzinie dostrzegasz kłopot uzależnienia to bez powątpiewania powinieneś pomóc takiej osobie oraz zachęcić ją wyraźnie do terapii. Każdemu, komu zależy na zadowoleniu ukochanych nie winien przechodzić obojętnie obok kłopotu. Zapraszam na stronę: leczenieuzaleznienwroclaw.pl, żeby zapoznać się z tym co oferuję dla jednostek potrzebujących pomocy. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że diagnoza oraz leczenie skończą się korzystnie dla familii oraz schorowanej osoby. Alkohol, narkotyki albo nawet zakupoholizm oraz hazard mogą wpędzić do rozpadu rodziny i związku.

  Data dodania: 15 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna »

  PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna

  Jeżeli masz problem na gruncie psychologicznym, zgłoś się po pomoc do Psychomedic. Sztab najlepszych specjalistów dokona diagnozy, dzięki czemu będzie można podjąć odpowiednie leczenie. Klinika oprócz tego oferuje również rehabilitacje poznawczą oraz grupę wsparcia dla kobiet w ciąży. Dokładne informacje można znaleźć na naszej stronie psychomedic. pl.

  Data dodania: 29 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna naturalna - dotykprzestrzeni.pl »

  Medycyna naturalna - dotykprzestrzeni.pl

  Zapewniamy naszym użytkownikom podejmowanie działań w sposób zdalny, a które są dostępne za pośrednictwem naszego serwisu internetowego, które obejmują takie dziedziny jak energoterapia. Wszystkim naszym użytkownikom jesteśmy w stanie zapewnić między innymi leczenie energią, które jest realizowane przez doświadczonych uzdrowicieli, co pozwala nam gwarantować skuteczne wsparcie w zakresie leczenia energią, które wykonywane jest po wysłaniu zdjęcia lub opisu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym serwisem!

  Data dodania: 18 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole dla dzieci z autyzmem - Pro-Integris Bydgoszcz »

  Przedszkole dla dzieci z autyzmem - Pro-Integris Bydgoszcz

  Autyzm dotyka średnio 5, 2-8, 6/10 000 dzieci w Polsce. Takie rozpoznanie wymaga specjalistycznej opieki i przygotowania odpowiedniego programu zajęć, które mają przygotować dziecko do edukacji i pomóc mu wykształcić potrzebne umiejętności. Punkt przedszkolny dla dzieci z autyzmem z Bydgoszczy zajmuje się prowadzeniem terapii na wielu obszarach rozwoju dziecięcego. ProIntegris gwarantuje fachową, kompleksową diagnostykę oraz zróżnicowaną terapię - fizyczną, emocjonalną i psychologiczną. Ważne jest urozmaicenie terapii zabawą - tak pracują pedagodzy, terapeuci i psycholodzy z bydgoskiego przedszkola dla dzieci z autyzmem Pro-Integris.

  Data dodania: 30 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie alkoholowe Warszawa »

  Pogotowie alkoholowe Warszawa

  Esperal to bardzo efektywna metoda radzenia sobie z alkoholizmem. Osobom uzależnionym proponujemy terapię w ośrodku Pogotowie alkoholowe Warszawa. Klinika posiada wielu świetnie wyszkolonych lekarzy, którzy nadzorują cały proces aplikacji esperalu. Wszywki alkoholowe zostały docenione przez pacjentów na całym świecie. Zachęcamy do skorzystania z usług tego ośrodka.

  Data dodania: 10 01 2017 · szczegóły wpisu »