Strony związane z hasłem 'centrum medyczne':

 • medevac.com.pl »

  medevac.com.pl

  Centrum medyczne Medevac znajdujące się w Łodzi zajmuje się między innymi zabiegami związanymi z medycyną estetyczną. Już dziś możesz się zdecydować na takie zabiegi, jak choćby:usuwanie zmarszczek oraz owłosienia, zamykanie naczynek, pajączków naczyniowych, likwidowanie rumienia na twarzy, precyzyjne modelowanie owalu twarzy, a także na rewitalizację oraz odmładzanie skóry. Ośrodek ten posiada specjalistów z zakresu medycyny estetycznej, którzy wykorzystują na co dzień nowoczesny sprzęt zabiegowy oraz diagnostyczny.

  Data dodania: 10 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia Medica 2000 »

  Przychodnia Medica 2000

  Nie warto marnować czasu i połowy swojego życia na czekanie w kolejce do lekarza. Zachęcamy Cię do odwiedzenia naszej przychodni, która jest zdecydowanie inna od tych, które zdarzyło Ci się do tej pory poznać. Możesz umówić się wygodnie na wizytę poprzez formularz na naszej stronie lub telefonicznie. Już na wstępie jesteś informowany o tym jakie masz możliwości i pomagamy Ci wybrać dla siebie najlepszego specjalistę, który zajmie się Twoim problemem. Dobro naszych pacjentów stawiamy zawsze na pierwszym miejscu.

  Data dodania: 08 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Niechrapanie.pl Klinika MML »

  Niechrapanie.pl Klinika MML

  Oferta naszego ośrodka medycznego dotyczy realizowania dla naszych pacjentów leczenia z zakresu między innymi laryngologii oraz okulistyki a także realizowania nowoczesnej oraz pełnej diagnostyki. Zapewniamy również trwałe leczenie chrapania a także bezdechów sennych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy!

  Data dodania: 05 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • EVIMED »

  EVIMED

  Interesuje Cię stały dostęp do fachowców z dziedziny dermatologii i alergologii? Szukasz kontaktu do dobrych lekarzy i nie znasz nikogo z polecenia? Jeżeli umówisz się na wizytę w naszym centrum medycznym, to na pewno się nie zawiedziesz. Jesteśmy fachowcami, dla nas najważniejsi są pacjenci i do każdego z nich mamy indywidualne podeście.

  Data dodania: 27 04 2017 · szczegóły wpisu »