Strony związane z hasłem 'Ginekolog':

 • Klinika Zdrówko »

  Klinika Zdrówko

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie na polskim rynku medycznym, na którym oferujemy naszym pacjentom nowoczesne metody leczenia niepłodności. W naszej klinice pracuje zespół doświadczonych oraz doskonale wykwalifikowanych lekarzy, w tym ginekolog, co pozwala nam zapewnić kompleksowe usługi leczenia. W naszej klinice stosujemy szeroki zakres leczenia niepłodności w tym metodą inseminacji. Działamy przede wszystkim na terenie Bydgoszczy. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do współpracy!

  Data dodania: 15 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Klinika położnicza Białystok »

  Klinika położnicza Białystok

  Nasze hospicjum stacjonarne dla dzieci to rozwiązanie, dzięki któremu możemy wspomagać śmiertelnie chore dzieci i ich rodziny. Opieka sprawowana przez Fundację Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci jest bezpłatna. Twoja darowizna dla dzieci może uczynić naprawdę wiele dobrego. Dowiedz się więcej na stronie!

  Data dodania: 23 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet ginekologiczny w Białymstoku »

  Gabinet ginekologiczny w Białymstoku

  Ginekolog-położnik dr Anna Kluz-Kowal prowadzi gabinet ginekologiczny w Białymstoku, do którego zaprasza wszystkie pacjentki szukające profesjonalnej i kompleksowej obsługi. Zakres usług gabinetu włącza m. in. : badania ginekologiczne, w tym USG, mammografię, cytologię, badania profilaktyczne i położnicze, konsultacje, leczenie nadżerek, leczenie chirurgiczne, położnictwo oraz ginekologię dziecięcą. Dr Anna Kluz-Kowal posiada wieloletnie doświadczenie jako pracownik Kliniki Ginekologii i Onkologii Ginekologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku oraz Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego.

  Data dodania: 15 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • ZiębaClinic NZOZ »

  ZiębaClinic NZOZ

  W ofercie naszej nowoczesnej kliniki jesteśmy w stanie zapewnić wszystkim naszym pacjentkom nowoczesne metody leczenia niepłodności. Posiadamy zespół doświadczonych lekarzy oraz nowoczesny sprzęt medyczny, co pozwala nam zapewnić zastosowanie szerokiego zakresu metod leczenia, jak naprotechnologia. Specjalnością naszej kliniki jest niepłodność. Zajmujemy się również leczeniem pacjentek, które wchodzą w okres menopauzy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty w ramach naszej strony firmowej!

  Data dodania: 15 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Centrum ginekologii gliwice »

  Centrum ginekologii gliwice

  Centrum ginekologii z Gliwic wspólpracuje z najwyższej klasy specjalistami z całego Śląska. Lekarze dzieki swojemu wieloletniemu doświadczeniu są w stanie pomóc w nawet najbardziej skomplikowanych przypadkach i przynieść swoim pacjentom ulgę i przywrócic im poczucie własnej wartości.

  Data dodania: 28 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • buldeckawozniak.pl - endokrynolog łódź »

  buldeckawozniak.pl - endokrynolog łódź

  Wiele kobiet zachodząc w ciążę zaczyna mieć problemy z hormonami. W takiej sytuacji trafiają one pod opiekę endokrynologa, którego poszukiwania często rozpoczynają na forach dla przyszłych mam. Znalezienie endokrynologa w Łodzi bywa wyzwaniem zwłaszcza jeśli pacjentce zależy na komfortowo wyposażonym gabinecie, w którym przyjmowane będą przez doświadczonego specjalistę.

  Data dodania: 24 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA - Michał Michalski »

  INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA - Michał Michalski

  Badania prenatalne w Bytomiu przeprowadzane są w nowoczesnym i bardzo dobrze wyposażonym gabinecie pod okiem doświadczonego lekarza ginekologii dr Michalskiego. Gwarantują one wczesne wykrycie nieprawidłowości w budowie płodu oraz ocenę jego rozwoju w łonie matki, dlatego są niezwykle ważne w przebiegu ciąży. Zapraszamy na wizytę w naszym gabinecie.

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »