Strony związane z hasłem 'kraków':

 • Terapeuci Kraków »

  Terapeuci Kraków

  Ludzie boją się przyznać do konieczności przyjęcia, ponieważ uważają to za przejaw słabości. Tegoż rodzaju działanie nie tylko nie posiada nic wspólnego z prawdziwością, ale również jest wysoce groźne w efektach. Dlatego również lokalna poradnia psychologiczna uchyla wrota przed każdym potrzebującym. W ramach swojej pracy proponujemy indywidualną psychoterapię, radę dla par i całych grup. Jednym pojęciem dla wszystkich nieradzących sobie z przerastającymi ich dylematami. Zapraszamy wszystkich do zaczerpnięcia z formularza otwartego na stronie OtworzDrzwi.com.pl i zaaranżowania się na wizytę. Z nami każdemu otworzą się drzwi do dobrodziejstwa.

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • salon kosmetyczny kraków »

  salon kosmetyczny kraków

  Każda z nas marzy o ślicznych, lśniących zdrowych włosach. Niejednokrotnie pielęgnacja w domu nie wystarczy wskutek tego wskazane jest udać się do salonu fryzjerskiego i oddać się w ręce eksperta. W naszym salonie proponujemy profesjonalne zabiegi nawilżające, dzięki czemu twoje włosy będą łatwe do ułożenia nawilżone i cudowne. Miła aura, fachowa obsługa dokona, że chwilę spędzone w naszym salonie zrelaksują i dodadzą energii. Zapraszamy do skorzystanie z naszych usług.

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zaćma »

  Zaćma

  Ogromny postęp w nauce i medycynie pozwola na szybkie i skuteczne leczenie różnych chorób oczu, min. zaćmy. Prywatny okulista z Krakowa lek. Med. Piotr Chaniecki w swoim gabinecie www. okulista. com. pl od wielu lat z ogromnym sukcesem pomaga setkom pacjentów rocznie skutecznie walczyć z tą i innymi chorobami wzroku.

  Data dodania: 14 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Kraków »

  Psychoterapeuta Kraków

  Mnóstwo osób na ścieżce swojego bycia zmaga się z problemami. Jedni radzą sobie z nimi na swoją łapę, jednak jest również grupa nie dająca sobie bezpośrednio z nimi rady. Nie jest niczym niesławnym prosić o poradę. Dobrą metodą współpracy jest psychoterapeuta-krakow.eu, która to daje ukojenie ludziom będącym w potrzebie. Rzeczywiście należałoby zaczerpnąć z kuracji i na nowo cieszyć się pełnią życia. Należałoby ponieść emocjonalne finansowe, żeby na zawsze już zmienić luksus prywatnego bycia.Zapraszam serdecznie wszystkich do swojego do gabinetu w Krakowie.

  Data dodania: 18 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowy Ząb - Stomatolog Kraków »

  Zdrowy Ząb - Stomatolog Kraków

  Wiadomo jak ważne jest posiadanie ładnego, białego uśmiechu. By tymczasem taki mieć trzeba stosownie troszczyć się o własne uzębienie. Jedynym na to wyjściem jest odwiedzanie co jakiś czas dentysty oraz realizowanie okresowych inspekcji, czy korekcja wszelkich odkrytych niedostatków. Zalecanym gabinetem stomatologicznym jest krakowski dentysta Zdrowy Ząb. Profesjonalna kadra pracownicza zadba o stan Państwa uzębienia a także postara się aby wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Gorąco zapraszamy do gabinetów.

  Data dodania: 14 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra, Psychoterapeuta Kraków | Magdalena Pelc »

  Psychiatra, Psychoterapeuta Kraków | Magdalena Pelc

  Jeśli potrzebujesz pomocy pschoterapeutycznej, psychologicznej, leczenia nałogów to dobrze trafiłeś - wejdź i skontaktuj się z naszym gabinetem w centrum Krakowa i umów wizytę. Zazwyczaj konsultacja trwa jedną sesję i na niej układany jest dalszy przebieg leczenia psychoterapeutycznego.

  Data dodania: 12 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Implantis - Stomatolog Kraków »

  Implantis - Stomatolog Kraków

  Cieszącym się największą popularnością wśród pacjentów mające ogromne problemy z zębami jest Implantis – stomatolog z Krakowa, podejmujący się leczenia chirurgicznego oraz implantologicznego nawet najbardziej skomplikowanych przypadków. Dzięki stosowaniu nowoczesnych metod oraz sprzętu zabiegi odbywają się niemal bezboleśnie.

  Data dodania: 21 05 2017 · szczegóły wpisu »