Strony związane z hasłem 'psychoterapia Warszawa':

 • Psycholog Ursynów »

  Psycholog Ursynów

  Procedura psychoterapii widoczna w naszym gabinecie jest właściwa polecenia w wypadku, gdy u chorych zachodzą komplikacje w relacjach międzyludzkich. Jest ona praktykowana jedynie w wypadku gdy obie strony konfliktu decydują się na przyjęcie rozmów. Psychoterapia jest także skierowana do osób zamierzających naprawić i wzmocnić bliskie relacje z otoczeniem. Nadrzędnym przedmiotem naszej terapii jest nabycie w jej trakcie jak najsilniejszego zrozumienia się partnerów i wspólne pracowanie nad wzrostem któregokolwiek z partnerów. Nasza kuracja przynosi wynik w przypadku, kiedy pacjenci są zmotywowani w rywalizacji z kłopotami. Nie odkładaj zgłoś się jeszcze dziś!

  Data dodania: 07 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Terapia rodzin Warszawa »

  Terapia rodzin Warszawa

  Najlepiej zrobić to pod kierunkiem doświadczonego psychologa i psychoterapeuty.
  Nazywam się Jolanta Szczepaniak, jestem doświadczonym psychologiem i terapeutą. Specjalizuję się w terapii par, terapii rodzin i terapii uzależnień behawioralnych.
  W swojej pracy integruję koncepcje i procedury różnych szkół psychoterapii ale jednocześnie zawsze uwzględniam specyfikę konkretnego systemu rodzinnego i dobieram elementy terapii tak, by budować fundament porozumienia w rodzinie.
  Leczenie uzależnienia w moim gabinecie to proces terapeutyczny mający przede wszystkim na celu redukcję szkód i zmianę zachowań, a prowadzą ku temu nowe kompetencje nabywane w trakcie terapii
  Każdą osobę uzależnioną traktuję indywidualnie, z szacunkiem i ciekawością jego świata. Zapraszam do mojego gabinetu na Muranowie w Warszawie. Zainteresowanych zapraszam na www. szczepaniak-psychology. eu

  Data dodania: 27 04 2018 · szczegóły wpisu »