Strony związane z hasłem 'psychoterapia':

 • Centrum Psychologii i Psychoterapii Refleksja »

  Centrum Psychologii i Psychoterapii Refleksja

  Naszym pacjentom zapewniamy szeroki zakres warsztatów oraz treningów, których celem jest realizowania procesów mających na celu poradzenie sobie z różnymi problemami natury psychologicznej, emocjonalnej. Wszystkie nasze usługi realizowane są przeze zespół doświadczonych terapeutów, psychiatrów oraz psychologów, co pozwala nam na dopasowanie poszczególnych form terapeutycznych na podstawie odpowiednio dopasowanej diagnostyki do potrzeb naszych pacjentów. Zapraszamy do kontaktu oraz współpracy z naszym centrum!

  Data dodania: 15 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • sylwiahofman.pl »

  sylwiahofman.pl

  Pani Sylwia Hofman jest wykształconym psychologiem, jaki ma rozległe doświadczenie zawodowe jako psycholog szkolny (na wszelkich etapach edukacyjnych). Poza tym posiada ona też doświadczenie zawodowe w pracy z osobami bezrobotnymi a także pracującymi. Trzeba również nadmienić, iż pani Sylwia Hofman prowadzi treningi i szkolenia dla firm, stowarzyszeń oraz odbiorców indywidualnych z zakresu rozwoju osobistego i tzw. kompetencji miękkich (soft skills). Posiada w tej sprawie spore doświadczenie, co na pewno ciebie zadowoli. Warto podkreślić, iż odkryjesz tutaj wszelkie aktualności dotyczące prowadzonych grup rozwoju osobistego, szkoleń i wykładów. Gwarantujemy, iż będziesz usatysfakcjonowany z zdobytej pomocy.

  Data dodania: 18 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia »

  Psychoterapia

  Wprawdzie w modzie jest bycie istotą przebojową dynamiczną oraz nie bojącą się wyzwań to jednak w rzeczywistości bywa już różnie. Z racji wszechobecnej presji dużo jednostek ukrywa nasze problemy przed najukochańszymi. Takie poczynania są niestety nie mniej niebezpieczne niż same dolegliwości. Stąd też zamiast tłumić w sobie owe problemy należałoby zapisać się na konsultacjepsychologiczne.pl, co pozwala z pomocą specjalisty nareszcie odzyskać przyjemność z życia. Lokalny gabinet psychologiczny proponuje też pomoc w zmaganiu się z nałogami, mentoring zawodowy, a także testy psychologiczne.

  Data dodania: 09 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu Poznań »

  Leczenie alkoholizmu Poznań

  Mitem jest myślenie, że do wystąpienia z każdego uzależnienia starczy jedynie ogromna ilość silnej woli. Rzeczywiście jest ona wskazana, ale również koniecznie jest podjęcie stosownych działań leczniczych. W żadnym wypadku współudział w kuracji nie jest oznaką słabości. Należałoby dać sobie możliwość i wykorzystaj fachową kompetencję naszej kuracji uzależnień. Zajrzyj na Psycholog-Uzaleznien.pl i umów się na wizytę. My ze swej strony dostarczamy niezbitą tajność oraz przede wszystkim skuteczność leczenia.

  Data dodania: 13 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Psycholog Warszawa

  Jestem lekarzem psychologiem i terapeutą, który proponuje swoje usługi w Warszawie. Jeżeli potrzebujesz godnego zaufania psychoterapeuty w stolicy to jestem do Twojej dyspozycji. W zakres moich usług zalicza się psychoterapia oraz terapie rodzinne. Psycholog Warszawa to wyjście, na które powinieneś się zdecydować, jeśli nie radzisz sobie ze swymi kłopotami albo przytłacza Cię otaczający Cię świat. Psychika człowieka wymaga potrzebnego wsparcia, dlatego że czasem chyli się ku upadkowi. Jestem zaufanym lekarzem, który w każdym wypadku wysłucha każdego Pacjenta, bez wyrazu na wiek lub przekonania.

  Data dodania: 13 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • psychoterapia w bydgoszczy »

  psychoterapia w bydgoszczy

  Wielką wartością jest przyznać się przed samym sobą, iż potrzebuje się konsultacji z zewnątrz. Zamiast zatem skrywać swoje niewyjaśnione kłopoty przed światem peryferyjnym korzystnie skorzystać z fachowego wsparcia. Tego sposobu pomocą psychologiczną zajmuje się Elżbieta Marchlewicz, która udziela wiele porad na temat własnej aktywności na stronie Marchlewicz.com.pl. Odwiedziny na owej stronie internetowej potrzebne są też dla jednostek pragnących dokonać właściwych dla jakości bycia reform. W tychże oraz sporo innych przypadkach należałoby zaczerpnąć z formularza kontaktowego oraz skontaktować się na poradę.

  Data dodania: 10 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Kraków »

  Psychoterapeuta Kraków

  Mnóstwo osób na ścieżce swojego bycia zmaga się z problemami. Jedni radzą sobie z nimi na swoją łapę, jednak jest również grupa nie dająca sobie bezpośrednio z nimi rady. Nie jest niczym niesławnym prosić o poradę. Dobrą metodą współpracy jest psychoterapeuta-krakow.eu, która to daje ukojenie ludziom będącym w potrzebie. Rzeczywiście należałoby zaczerpnąć z kuracji i na nowo cieszyć się pełnią życia. Należałoby ponieść emocjonalne finansowe, żeby na zawsze już zmienić luksus prywatnego bycia.Zapraszam serdecznie wszystkich do swojego do gabinetu w Krakowie.

  Data dodania: 18 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Ursynów »

  Psycholog Ursynów

  Procedura psychoterapii widoczna w naszym gabinecie jest właściwa polecenia w wypadku, gdy u chorych zachodzą komplikacje w relacjach międzyludzkich. Jest ona praktykowana jedynie w wypadku gdy obie strony konfliktu decydują się na przyjęcie rozmów. Psychoterapia jest także skierowana do osób zamierzających naprawić i wzmocnić bliskie relacje z otoczeniem. Nadrzędnym przedmiotem naszej terapii jest nabycie w jej trakcie jak najsilniejszego zrozumienia się partnerów i wspólne pracowanie nad wzrostem któregokolwiek z partnerów. Nasza kuracja przynosi wynik w przypadku, kiedy pacjenci są zmotywowani w rywalizacji z kłopotami. Nie odkładaj zgłoś się jeszcze dziś!

  Data dodania: 07 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii psychoanalitycznej w Katowicach - Psycholog Sebastian Orynczak »

  Gabinet psychoterapii psychoanalitycznej w Katowicach - Psycholog Sebastian Orynczak

  Jestem psychoterapeutą, psychologiem w Katowicach, mam swój gabinet pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej. Moja oferta pomocy jest ukierunkowana do wszystkich ludzi jak dorosłych i dzieci czy młodzieży.

  Jeśli nie wiesz tego czy potrzebujesz pomocy, a czujesz jakiś wewnętrzny niepokój lub czegoś Ci brakuje w życiu wtedy można zastanowić nad konsultacją psychologiczną np. u mnie w gabinecie w Katowicach. Po takim wizycie można stwierdzić czy człowiek potrzebuje leczenia, które ustalą przyczynę niepokoju i rozwiązanie tego.

  Data dodania: 31 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • polskineuropsycholog.co.uk »

  polskineuropsycholog.co.uk

  Polski psycholog z Londynu oferujący skuteczną pomoc dla osób oraz par mających problemy z porozumiewaniem się, poczuciem własnej wartości, itp. W gabinecie Balance&Change, Polacy mieszkający w Londynie mają możliwość uzyskania pomocy w ramach psychoterapii. Pozwoli ona na rozwiązanie różnych problemów.

  Data dodania: 01 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Terapia rodzin Warszawa »

  Terapia rodzin Warszawa

  Najlepiej zrobić to pod kierunkiem doświadczonego psychologa i psychoterapeuty.
  Nazywam się Jolanta Szczepaniak, jestem doświadczonym psychologiem i terapeutą. Specjalizuję się w terapii par, terapii rodzin i terapii uzależnień behawioralnych.
  W swojej pracy integruję koncepcje i procedury różnych szkół psychoterapii ale jednocześnie zawsze uwzględniam specyfikę konkretnego systemu rodzinnego i dobieram elementy terapii tak, by budować fundament porozumienia w rodzinie.
  Leczenie uzależnienia w moim gabinecie to proces terapeutyczny mający przede wszystkim na celu redukcję szkód i zmianę zachowań, a prowadzą ku temu nowe kompetencje nabywane w trakcie terapii
  Każdą osobę uzależnioną traktuję indywidualnie, z szacunkiem i ciekawością jego świata. Zapraszam do mojego gabinetu na Muranowie w Warszawie. Zainteresowanych zapraszam na www. szczepaniak-psychology. eu

  Data dodania: 27 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • psychoterapiadom.pl »

  psychoterapiadom.pl

  Jesteśmy podmiotem, który rzetelnie podchodzi do Swoich codziennych obowiązków zawodowych. W pełni jesteśmy świadomi wagi Swojej odpowiedzialności względem Pacjenta. Bowiem przychodząc do Nas po pomoc, ofiaruje i przedstawia część Swojego intymnego życia. Powierza prywatność i tym samym oczekuje wszechstronnego wsparcia.

  Data dodania: 20 01 2018 · szczegóły wpisu »