Strony związane z hasłem 'terapia uzależnień':

 • Centrum Medyczne MEDICA »

  Centrum Medyczne MEDICA

  Centrum Medyczne „Medica” zachęca do bliższego zapoznania się ze swoją ofertą usług medycznych przedstawioną na stronie internetowej. Centrum prowadzi kilka placówek – są to Centrum Leczenia Uzależnień prowadzące detoks 24h, Centrum Zdrowia Psychicznego, Centrum Rehabilitacji. Część usług medycznych dostępna jest także na NFZ – pełen wykaz znajduje się na stronie internetowej. Postaw na jakość obsługi i wybierz Centrum Medyczne „Medica”. Zachęcamy już teraz do rejestracji i zapraszamy na wizytę!

  Data dodania: 05 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu Poznań »

  Leczenie alkoholizmu Poznań

  Mitem jest myślenie, że do wystąpienia z każdego uzależnienia starczy jedynie ogromna ilość silnej woli. Rzeczywiście jest ona wskazana, ale również koniecznie jest podjęcie stosownych działań leczniczych. W żadnym wypadku współudział w kuracji nie jest oznaką słabości. Należałoby dać sobie możliwość i wykorzystaj fachową kompetencję naszej kuracji uzależnień. Zajrzyj na Psycholog-Uzaleznien.pl i umów się na wizytę. My ze swej strony dostarczamy niezbitą tajność oraz przede wszystkim skuteczność leczenia.

  Data dodania: 13 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie uzależnień Wrocław »

  Leczenie uzależnień Wrocław

  Jeżeli w twojej rodzinie dostrzegasz kłopot uzależnienia to bez powątpiewania powinieneś pomóc takiej osobie oraz zachęcić ją wyraźnie do terapii. Każdemu, komu zależy na zadowoleniu ukochanych nie winien przechodzić obojętnie obok kłopotu. Zapraszam na stronę: leczenieuzaleznienwroclaw.pl, żeby zapoznać się z tym co oferuję dla jednostek potrzebujących pomocy. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że diagnoza oraz leczenie skończą się korzystnie dla familii oraz schorowanej osoby. Alkohol, narkotyki albo nawet zakupoholizm oraz hazard mogą wpędzić do rozpadu rodziny i związku.

  Data dodania: 15 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie uzaleznień »

  Leczenie uzaleznień

  Prywatne ośrodki leczenia uzależnień oferują swoim pacjentom wiele sposobów na wyjście z nałogów takich jak: hazard, seksoholizm, narkomania, alkoholizm. Jeśli szukasz profesjonalnie wyszkolonej kadry z ludzkim podejściem do problemu uzależnienia wejdź na naszą stronę internetową http://www. terapia-u. pl/kontakt/ i skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 03 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • psychoterapiadom.pl »

  psychoterapiadom.pl

  Jesteśmy podmiotem, który rzetelnie podchodzi do Swoich codziennych obowiązków zawodowych. W pełni jesteśmy świadomi wagi Swojej odpowiedzialności względem Pacjenta. Bowiem przychodząc do Nas po pomoc, ofiaruje i przedstawia część Swojego intymnego życia. Powierza prywatność i tym samym oczekuje wszechstronnego wsparcia.

  Data dodania: 20 01 2018 · szczegóły wpisu »