Strony związane z hasłem 'zdrowie':

 • www.xenna.pl »

  www.xenna.pl

  Masz problemy z silnymi zaparciami i nie wiesz, w jaki sposób sobie z nimi radzić? Wszystkie domowe sposoby zawodzą? To znaczy, że potrzebujesz leku, który szybko Ci pomoże. Jednym z takich preparatów jest Xenna, lek bezpieczny. Na stronie USP Zdrowie, odnajdziesz dokładnie ten preparat, który jest najlepszy dla Ciebie.

  Data dodania: 10 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczny lek Stoperan »

  Skuteczny lek Stoperan

  Stoperan to skuteczny lek na biegunkę. Jak działa? Substancja aktywna łącząc się z receptorami na powierzchni jelita ogranicza konieczność natychmiastowego wypróżnienia dzięki uspokojeniu perystaltyki. Z drugiej strony zapewnia dużo szybsze wchłanianie wody z jelita grubego, poprawiając konsystencję stolca.

  Data dodania: 10 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Grenade Thermo Detonator - spalacz tłuszzu »

  Grenade Thermo Detonator - spalacz tłuszzu

  Przedsiębiorstwo Salient Sport jest certyfikowanym dystrybutorem cenionego brytyjskiego fat burnera Grenade. Jest to suplement diety o wydajnym działaniu i sprawdzonym, nieszkodliwym dla zdrowia składzie, który może być stosowany również panie. Więcej informacji o suplementach i odżywkach na rzeźbę wyszukasz na firmowej stronie internetowej Salient Sport.

  Data dodania: 08 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • ActaBio - portal medyczny »

  ActaBio - portal medyczny

  ActaBio - Portal Medyczny skupiający się na medycynie, zdrowiu, urodzie i zrzeszający ludzi prowadzących zdrowy i aktywny styl życia. Znajdziecie tu również mnóstwo ciekawostek, artykułów z dziedzin takich jak medycyna, zdrowie, uroda, psychologia, żywność i dieta, ciąża i dziecko czy sport i fitness. Autorskie artykuły również pomogą wam lepiej zrozumieć otaczającą rzeczywistość. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artykułami.

  Data dodania: 07 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Verdin na trawienie »

  Verdin na trawienie

  Verdin complexx to suplement diety, który kompleksowo stymuluje układ pokarmowy, stając się sojusznikiem Twojego organizmu we wszystkich problemach trawiennych. Suplement charakteryzuje się wysoką biodostępnością – cechą niezbędną dla skutecznie działającego preparatu. Verdin complexx zawiera wyłącznie naturalne składniki, takie jak kurkuma, karczoch i rozmaryn.

  Data dodania: 10 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.chudnij-z-nami.pl »

  www.chudnij-z-nami.pl

  Firma Chudnij z nami to centrum integracyjne specjalizujące się w kuracji nadwagi. Firma oferuje profesjonalną pomoc dla osób walczących z nadwagą. Uczestnicy terapii pozostają pod fachową opieką aż do czasu zmiany przyzwyczajeń żywieniowych. Witryna internetowa jest przeznaczona dla odbiorców z całego kraju. By zdobyć informacje o szkoleniach można napisać maila na: ryszard.dziewulski@chudnij-z-nami.pl.

  Data dodania: 20 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Składniki odżywcze Multicode »

  Składniki odżywcze Multicode

  Multicode to 3 zestawy witamin i minerałów skierowane do odbiorców z różnych grup wiekowych. Formuła dla dorosłych zawiera 68 składników, a Formuły dla kobiet i mężczyzna po 45 roku życia odpowiednio 77 i 75. To ilość pozwalająca na kompleksowe uzupełnienie niedoborów w diecie. Na multicode.pl znajdziesz wiele skutecznych porad na temat tak w jaki sposób relatywnie małym nakładem sił możesz uczynić swoją dietę duża zdrowszą.

  Data dodania: 10 01 2015 · szczegóły wpisu »